SISN Vol 673, No 2010-1

Call for papers:
Closed

Статті, вміщені у Віснику, підготовлено за результатами закінчених науково-дослідних робіт з теоретичних основ інформатики, систем баз даних та знань, інформаційного моделювання, розподілених інформаційних систем та мереж, управління проектами та програмами, комп’ютерної і математичної лінгвістики.
Для науковців, інженерно-технічних працівників, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів.
Інформаційні системи та мережі : [збірник наукових праць] / відповідальний редактор В. В. Пасічник. – Л. : Видавництво Львівської політехніки, 2010. – 395 с. : іл. – (Вісник / Міністерство освіти і науки України, Національний університ "Львівська політехніка" ; № 673). – Бібліографія в кінці статей.

• "Інформаційні системи та мережі" Національний університет “Львівська політехніка”, 2010 Contents / Зміст
    #: 1